Zapraszamy do kin!

Od 24.02.2023 film “Opiekun” jest w kinach! Ich lista jest naprawdę długa, więc każdy z pewnością znajdzie kino w swojej okolicy! Aby wyszukać swoje miasto wystarczy wejść na stronę: https://rafaelfilm.pl/opiekun

Lista statystów została zamknięta!

Z radością ogłaszamy, że w dniu dzisiejszym lista statystów do filmu “Opiekun” została zamknięta. Bardzo, bardzo dziękujemy za tak żywą reakcję, wielki entuzjazm i szybkie zgłoszenia! Wiemy, że wielu spośród Was chciałoby wziąć udział w projekcie, ale to już nie będzie możliwe. Mamy dla Was dobrą wiadomość – planujemy produkcję kolejnych filmów, więc… pozostańmy w kontakcie!  

Zagraj w filmie “Opiekun”!

Wszystkich Darczyńców oraz Przyjaciół Stowarzyszenia Rafael zapraszamy do niezwykłej przygody: zagraj w filmie “Opiekun” i zostań statystą! 

Jak w każdym filmie, oprócz znakomitych aktorów (np. Rafała Zawieruchy, Karoliny Chapko, Radosława Pazury, Mai Barełkowskiej, Macieja Słoty) na planie “Opiekuna” potrzebni są statyści. 

CZYTAJ DALEJ 👉

Zmarł Jerzy Trela

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy dzisiaj informację o śmierci jednego z najznakomitszych polskich aktorów – Jerzego Treli. Jego niezwykły talent był darem dla wielu pokoleń widzów i aktorów.

CZYTAJ DALEJ 👉

Świętuj razem z nami!

Jak zapewne wiecie, dziś w Kościele przeżywamy niezwykle ważną uroczystość. Wspominamy św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Niech to dzisiejsze święto pomoże nam dostrzec w tym człowieku to, co najbardziej fascynujące – jego pokorę oraz to, że w życiu, w pracy, w rodzinie, w chwilach radości i smutku, św. Józef nieustannie szukał i kochał Boga. Bierzmy z niego przykład. Bądźmy tak, jak on – sprawiedliwi i roztropni.

CZYTAJ DALEJ 👉

Kończy się Rok św. Józefa!

Czy wiesz, że św. Józef już od 151 lat jest patronem Kościoła Powszechnego? Ogłosił go nim papież Pius IX dokładnie 8 grudnia 1870 r. Właśnie dziś 8 grudnia 2021 r. kończymy specjalny „Rok” poświęcony Opiekunowi Jezusa, ogłoszony przez papieża Franciszka. My jednak niczego nie kończymy! Wręcz przeciwnie…

CZYTAJ DALEJ 👉

Chcemy się Wam odwdzięczyć!

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim darczyńcom za okazane nam do tej pory wsparcie finansowe. Dzięki Wam film, który będzie inspiracją dla wielu, jest już coraz bliżej realizacji! 

CZYTAJ DALEJ 👉

Kolejny artykuł o “Opiekunie”

W miniony weekend na Portalu Polskim ukazał się artykuł opowiadający o filmie “Opiekun”! Bardzo cieszy nas fakt, że ta produkcja już na tym etapie wzbudza Waszą ciekawość. To przecież dopiero początek 🙂

CZYTAJ DALEJ 👉