Kończy się Rok św. Józefa!

Czy wiesz, że św. Józef już od 151 lat jest patronem Kościoła Powszechnego? Ogłosił go nim papież Pius IX dokładnie 8 grudnia 1870 r. Właśnie dziś 8 grudnia 2021 r. kończymy specjalny „Rok” poświęcony Opiekunowi Jezusa, ogłoszony przez papieża Franciszka. My jednak niczego nie kończymy! Wręcz przeciwnie…

CZYTAJ DALEJ 👉

Chcemy się Wam odwdzięczyć!

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim darczyńcom za okazane nam do tej pory wsparcie finansowe. Dzięki Wam film, który będzie inspiracją dla wielu, jest już coraz bliżej realizacji! 

CZYTAJ DALEJ 👉

Kolejny artykuł o “Opiekunie”

W miniony weekend na Portalu Polskim ukazał się artykuł opowiadający o filmie “Opiekun”! Bardzo cieszy nas fakt, że ta produkcja już na tym etapie wzbudza Waszą ciekawość. To przecież dopiero początek 🙂

CZYTAJ DALEJ 👉

Wielka feta na cześć św. Józefa

Święty Józef od zawsze był (i jest nadal) inspiracją dla wielu osób. Nic więc dziwnego, że pod wrażeniem jego osoby byli nawet sami święci! Jak twierdziła św. Teresa Wielka, doktor Kościoła, „św. Józef ma takie względy u Boga, że raczej rozkazuje aniżeli prosi”.

CZYTAJ DALEJ 👉

Złóż intencję w Narodowym Sanktuarium

Tworząc film “Opiekun” otrzymaliśmy niecodzienną możliwość, aby w Roku św. Józefa, w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu modlić się za Darczyńców filmu. Regularnie, co najmniej raz na miesiąc, odprawiana jest Eucharystia w intencjach osób zaangażowanych w dzieło filmowe. 

CZYTAJ DALEJ 👉

Obsada filmu Opiekun

Oto i nadszedł ten piękny czas, gdy możemy rozpocząć ujawnianie nazwisk aktorów, którzy zagrają w filmie! Większość obsady została już zakontraktowana, choć decyzje o kilku rolach jeszcze nie zostały podjęte. Ale nastąpi to niebawem!

CZYTAJ DALEJ 👉